Jeugd Solisten Concours Veldhoven

een samenwerking van de Veldhovense korpsen

www.jscveldhoven.nl

   

Home

Wat is het JSC ?

JSC: dit jaar

Vorige jaren

bezoekers informatie

deelnemers informatie

links

contact

organisatie

 

Programma/uitslagen jeugdsolistenconcours Veldhoven

(wellicht moet u de inhoud van uw browser verversen om de laatste versie van deze pagina te kunnen zien)

nrNaaminstrumentafdelingpuntenprijs
1 Brian Witsiers en Tigo Lim alt-saxofoon en trompet eerste jaar les 71
2 Anne Roubroeks dwarsfluit eerste jaar les 81 beker
3 Eline Dekkers alt-saxofoon eerste jaar les 69
4 Tijn van Rooij slagwerk / bongo eerste jaar les 73
5 Amy van den Nieuwenhuijzen en Lotte Peters duo alt-saxofoon eerste jaar les 75
6 Scott Young drumstel tot A-diploma 76
7 Romy van Bogget dwarsfluit tot A-diploma 74
8 Jurian Hesen multi-percussion tot A-diploma 82
9 Judith den Besten hobo tot A-diploma 79
10 Luuk van Lierop multi-percussion tot A-diploma 81
11 Jasper Roubroeks alt-saxofoon tot A-diploma 84 beker
12 Storm Kaandorp multi-percussion tot A-diploma 80
13 Karishma Gupta dwarsfluit tot A-diploma 74
14 Miel van der Velden multi-percussion tot A-diploma 80
15 Esmée Hollemans alt-saxofoon tot A-diploma 73
16 Mart Paulus multi-percussion tot A-diploma 83
17 Luuk Roubroeks fagot tot A-diploma 72
18 Mika Janssen slagwerk tot A-diploma 76
19 Rik Damhuis trombone tot A-diploma 71
20 Stan van Gassel slagwerk tot A-diploma 75
21 Thijmen Zambeek alt-saxofoon tot A-diploma 68
22 Rens Koster drumstel tot A-diploma 75
23 Maaike Heemskerk en Jelle de Roo duo klarinet tot B-diploma 72
24 Luuk Jansen, Ties Bogers, Nadia Verschueren en Stefan Habraken kwartet marimba/xylofoon tot B-diploma 84 beker
25 Elisa van Kruijsdijk dwarsfluit tot B-diploma 72
26 Elysha Hollemans hoorn tot B-diploma 76
27 Martina Anwar dwarsfluit tot B-diploma 78
28 Daniël Wijnholds trombone tot B-diploma 78
29 Femke Muller alt-saxofoon tot B-diploma 72
30 Stan van Vlerken trompet tot B-diploma 76
31 Jette van Baren dwarsfluit tot B-diploma 82
32 Brecht Wijnholds trompet tot B-diploma 76
33 Amber van der Werf klarinet tot B-diploma 77
34 Dennis Habraken trompet tot B-diploma 75
35 Ties Janssen snare drum tot B-diploma 78
36 Marit Peijnenburg en Ilse van Gassel cello en dwarsfluit tot B-diploma 77
36.2 Davey Hoeksema saxofoon tot B-diploma 75
37 Evi Vlemmix hobo tot C-diploma 73
38 Thomas Bosch marimba tot C-diploma 78
39 Marlou Minnen klarinet tot C-diploma 73
40 Ties Bogers multi-percussion tot C-diploma 90
41 Nino Bogers alt-saxofoon tot C-diploma 91 beker
41.5 Bregje Snelders en Noa Hoeksema duo klarinet tot C-diploma 79
42 Jiska Beuk trompet tot C-diploma 72
42.5 Jurgen Kuyper bas-tuba tot C-diploma 79
43 Gijs Kolkman high-tension snare drum tot D-diploma 78
43.5 Tobias Paulusse klarinet tot D-diploma 76
44 Nanne Roosen dwarsfluit tot D-diploma 75
45 Menno van de Meerakker alt-saxofoon tot D-diploma 78
46 Pien Hendriks klarinet tot D-diploma 76
47 Susanne Kishna dwarsfluit tot D-diploma 85
48 Yorinde Kishna cello tot D-diploma 78
49 Wouter Heemstra dwarsfluit tot D-diploma 90 beker

Overzicht gegenereerd op : Saturday, 26 September 2020, 04:01:41 (CEST)

Uitslag voor het laatst gewijzigd op : Sun Apr 8 23:40:33 2018

 

 

 

mail naar de webbeheerder van het Jeugdsolistenconcours